|  O nas  |  Nasze cele  |  Wsparcie techniczne  |  Oferta  |  Nasze realizacje  |  Kontakt  | 

- teleinformatyka - 
usługi: 
infrastruktura 
poczta/WWW 
serwis 
odzyskiwanie danych 
oprogramowanie 
bezpieczeństwo 
- oprogramowanie 
- sprzęt 
sprzęt: 
komputery 
monitory, projektory 
pamięci masowe 
akcesoria 
- budownictwo - 
przeglądy okresowe 
nadzory budowlane 
projektowanie 
doradztwo Oferta  > - teleinformatyka -  > sprzęt:  > komputery 

komputery stacjonarne
ADAXKomputery ADAX


Marka ADAX obecna jest na rynku od 1993 roku. W 2002 roku ADAX był najlepiej sprzedającą się marką komputerów osobistych w Polsce. Przez 10 lat użytkowników znalazło kilkaset tysięcy urządzeń z logiem ADAX. Komputer Adax

Od tego roku marka ADAX znów jest obecna na rynku. ADAX to szeroka gama produktów: komputery osobiste, notebooki, serwery i monitory dedykowane dla różnych odbiorców – przede wszystkim dla małego i średniego biznesu oraz użytkowników domowych, a także dla administracji i dużego biznesu.

Komputerów z logiem ADAX nie znajdziesz w hali hipermarketu. Wierzymy, że jedynie wykwalifikowany personel Net Office PRO jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość obsługi i fachowo doradzić, jakie rozwiązanie jest potrzebne Tobie lub Twojej Firmie.


Komputery ADAX odznaczają się najwyższą jakością dzięki procesowi produkcyjnemu zgodnemu z normą ISO 9001:2000, pełnym bezpieczeństwem użytkowania (spełnianie wymogów CE) i dla środowiska (RoHS), stabilnością pracy potwierdzoną pozytywnymi wynikami testów HCT/DTM i obecnością produktów w Windows Marketplace (dawny HCL).

Atutem sprzętu komputerowego ADAX jest bardzo dobrze funkcjonujący serwis. W zależności od opcji, zapewniamy serwis door-to-door lub serwis na miejscu u klienta.

 


Komputery ADAX są wyposażane w system operacyjny MS Windows nie wymagające aktywacji

Użytkownik komputera ADAX z przeinstalowanym systemem operacyjnym nie musi wykonywać aktywacji tego systemu poprzez kontakt. Nie jest to potrzebne.
To jeden z wyróżników komputerów ADAX. Na obudowach komputerów ADAX znajduje się potwierdzenie legalności użytkowanego systemu operacyjnego z kluczem produktu.
Użytkownik komputera ADAX może dokonać rejestracji systemu operacyjnego, choć nie jest to obowiązkowe.Rodziny modeli:
ADAX Alfa
ADAX Alfa to linia komputerów przeznaczona przede wszystkim dla użytkowników z sektora małych i średnich firm. Wszystkie z nich przygotowane są do pracy z aplikacjami biurowymi w sieci lokalnej i korzystania z Internetu. Niewielka obudowa i zintegrowane komponenty zapewniają najwyższą stabilność pracy oraz korzystne warunki użytkowania i zakupu.

ADAX Bravo
Linia komputerów ADAX Bravo produkowana jest dla najbardziej wymagających użytkowników domowych. Są to nowoczesne jednostki cechujące się dużą wydajnością w środowisku graficznym, pozwalając na korzystanie z gier, aplikacji multimedialnych i przyjazną współpracę z peryferiami do obróbki obrazu.

ADAX Delta
ADAX Delta to linia komputerów przeznaczona dla dużych firm i korporacji, w której najważniejsza jest możliwość zdalnej administracji oraz najwyższa stabilność pracy. Znajdujące się w komputerach ADAX dyski twarde mogą pozostać u użytkownika w przypadku ich awarii. Na specjalne zamówienie komputery ADAX produkowane są z opcją pozostawienia dysków twardych (nośników) u użytkownika w przypadku ich awarii w okresie gwarancji. Ta opcja jest skierowana do firm i instytucji , których kwestie zabezpieczenia danych są bardzo ważną kwestią.

Business SERVER
Uniwersalne serwery baz danych, poczty elektronicznej lub plików www, dla średnich firm.

ISBM-Systemy i Sieci Komputerowe oraz Usługi Inżynierskie, Bydgoszcz 2019

Opinie o ISBM - Systemy i Sieci Komputerowe oraz Usługi Inżynierskie