|  O nas  |  Nasze cele  |  Wsparcie techniczne  |  Oferta  |  Nasze realizacje  |  Kontakt  | 

- teleinformatyka - 
usługi: 
infrastruktura 
poczta/WWW 
serwis 
odzyskiwanie danych 
oprogramowanie 
bezpieczeństwo 
- oprogramowanie 
- sprzęt 
sprzęt: 
komputery 
monitory, projektory 
pamięci masowe 
akcesoria 
- budownictwo - 
przeglądy okresowe 
nadzory budowlane 
projektowanie 
doradztwo Oferta  > - teleinformatyka -  > sprzęt:  > monitory, projektory 

NEC MD213MG - monitor w ofercie medycyny cyfrowej, z jasnością 1450cd/m2, to propozycja dla tych lekarzy, którzy oczekują wyraźnych obrazów nawet w mocno oświetlonym pomieszczeniu.
NEC MD213MG
NEC MD213MG to potwierdzony certyfikatami monitor monochromatyczny (czarno-biały), który przeznaczony jest do stawiania medycznych diagnoz przez radiologów. Monitor wyświetla z dużą dokładnością zdjęcia medycyny nuklearnej pochodzące m.in. z rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej czy badań PET. Monitor wyróżnia się wysoką jasnością na poziomie 1450cd/m2, a po skalibrowaniu do standardu wyświetlania zdjęć medycznych DICOM - 400cd/m2. O wysokiej jakości pracy monitora decyduje najnowsza matryca NEC UA-SFT (IPS), opatentowaną przez firmę NEC i dostosowana do pracy w ramach systemów przechowywania i archiwizacji obrazów medycznych PACS. Nowy 21-calowy monitor NEC ma rozdzielczość 3 megapiksele (2048 x 1536 pikseli) i wyróżnia się mechanizmami wspierającymi jakość wyświetlanego obrazu. Przedni sensor monitora na bieżąco sprawdza jasność panelu LCD, co ułatwia jego zdalną kalibrację. Wyposażony jest ponadto w programowalną 13,5 bitową tablicę LUT (Look Up Table), umożliwiającą sprzętową kalibrację barw, korekcję krzywej gamma, która optymalnie odwzorowuje nie tylko barwy, ale również gradienty tonalne. Równomierność podświetlania matrycy w każdym jej miejscu gwarantuje z kolei elektroniczny system DUC (Digital Uniformit Control).


NEC MultiSync® EA223WM

  Monitor MultiSync® EA223WM to model z popularnej serii Enterprise Advanced (EA). Urządzenie zaprojektowano z myślą o spełnieniu przyszłościowych wymagań korporacji i urzędów państwowych, wyposażając je w rozszerzone opcje złączy i szeroki wachlarz funkcji.

 

22 cale to idealny rozmiar ekranu dla przeciętnego użytkownika biurowego. EA223WM z zestawem zaawansowanych funkcji do użytku korporacyjnego, wyposażono w wyjątkowo cienki panel z podświetleniem LED, coNEC EA223WM skutkuje nowoczesnym i smukłym wyglądem. Ponadto panoramiczny format obrazu (16:10) zapewnia większą przestrzeń roboczą umożliwiając np. wygodne porównywanie dokumentów, otwieranie wielu okien aplikacji na raz, a możliwość regulacji wysokości ekranu w zakresie 130 mm oraz funkcje swivel, tilt i pivot pozwalają na łatwe dostosowanie monitora do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

 

Mając na względzie jakość i wydajność jako kluczowe czynniki, całą serię EA zaprojektowano pod kątem ergonomii, uniwersalności i niewielkiej wagi. Monitor doskonale spełnia te kryteria. Ponadto dysponuje całkowicie zmienionym i udoskonalonym systemem zarządzania kablami. Eleganckie wzornictwo uzupełniają zintegrowane głośniki, gniazdo słuchawek i hub USB.

 

NEC MultiSync® EA223WM zużywa zaledwie 0,5W energii w stanie czuwania, a praca w trybie Eco Mode oznacza pobór tylko 12W energii. Zgodnie z filozofią Green Vision firmy NEC, cała seria EA zapewnia wysoką wydajność przy mniejszym wykorzystaniu materiałów i opakowań, mniejszej ilości szkodliwych substancji i mniejszej ilości energii potrzebnej podczas transportu.

 

Podobnie jak w innych monitorach z serii EA, także EA223WM dysponuje czujnikiem wykrywającym obecność użytkownika przed monitorem, co ogranicza zużycie energii w przypadku, gdy ten oddali się od biurka. Dzięki wbudowanemu sensorowi natężenia oświetlenia w otoczeniu, jasność ekranu jest dostosowywana automatycznie do panujących w pomieszczeniu warunków, a także zmienia się w zależności od rodzaju wyświetlanego obrazu (oczywiście działanie czujników można wyłączyć). Funkcja ControlSync jest innowacyjnym rozwiązaniem do zarządzania konfiguracjami wielomonitorowymi, która umożliwia synchronizację ustawień OSD – w przypadku zmiany parametrów na monitorze nadrzędnym, ustawienia automatycznie są przesyłane do pozostałych monitorów. W razie potrzeby indywidualne ustawienia można przywrócić jednym przyciskiem.

 

Podświetlany diodami LED panel wyświetla obraz w formacie 16:10 w rozdzielczości 1680x1050 i jasności 250cd/m2, dzięki czemu tekst jest wyraźny, a kolory żywe. EA223WM posiada wszystkie popularne typy złączy, wykorzystywane w pracy biurowej – DisplayPort, D-sub i DVI D.

 


Epson LightScene
LightScene EV-100 – nowy typ projektora laserowego 3LCD, który wzmocni obecność firmy w sektorze oświetlenia i oznakowania. Smukła konstrukcja, niski poziom emisji hałasu, obraz o rozdzielczości WXGA i jasności 2000 lumenów oraz gwarancja 20 tysięcy godzin funkcjonowania bez konieczności prac konserwacyjnych – oto atuty urządzeń z serii EV-100, które mogą służyć jako dyskretny projektor lub też reflektor punktowy.


epson


Przykładowe zastosowanie


Projekcja na tkaninie i otaczającej powierzchni symuluje płynącą wodę, zastępując tradycyjnie drukowaną grafikę cyfrową, animowaną treścią, co powoduje bardziej wciągającą przestrzeń handlową.Szczegóły produktu są wyświetlane na tylnej ścianie, aby zapewnić dodatkowe i dynamiczne informacje o produkcie.Wkrótce w naszej ofercie
Projektory instalacyjne
Projektor instalacyjny PH1000U, klasy hi-end z 3 czipami, idealnie sprawdza się w instalacjach wymagających najwyższej jakości działania w warunkach wysokiego obciążenia oraz wyjątkowej jakości obrazu w największej rozdzielczości. Seria PH oferuje szereg funkcji, przydatnych przy najtrudniejszych instalacjach. Model PH1000U przeznaczony do pracy w trudnych warunkach, przy stałych instalacjach w salach konferencyjnych i szkolnictwie wyższym oraz podczas eventów.Projektor łączy w sobie wyjątkowo wysoką jasność, doskonałą jakość obrazu, a także jedną z najlepszych na rynku wydajność i niezawodność. NEC PH1000U Projektor bazujący na technologii DLP oferuje rozdzielczość WUXGA (1920x1200) i jasność 11000 ANSI lumenów. Dla zapewnienia ciągłości pracy urządzenie wykorzystuje system dwulampowy. PH1000U wyposażony w system HQV umożliwia 10-bitowe przetwarzanie i wyświetlanie koloru. Projektor posiada systemem skalowania, a także wygładzania krawędzi, umożliwia łączenie kilku projektorów w celu wyświetlenia obrazu o bardzo wysokiej jasności (funkcja Stacking). PH1000U pozwala wyświetlić obraz o niesamowicie głębokiej palecie barw.

Dodatkowo model wyposażony jest w system de-interlacingu dla zachowania idealnej stabilności obrazu. Poza wysoką wydajnością PH1000U oferuje wyjątkową swobodę użytkowania, będąc projektorem o jasności 11000 ANSI lumenów, który wykorzystuje moduły rozszerzeń STv2 kompatybilne ze standardem Open Pluggable Specification (OPS). Jest to drugi projektor NEC obsługujący standard OPS, który oferuje szereg opcji rozszerzeń, w tym HD/SD-SDI i komputer SBC. System mocowania Integrated Rigging oraz funkcja Stacking gwarantują, że projektory z serii PH mogą być instalowane i konfigurowane w sposób, który najlepiej odpowiada potrzebom użytkownika. Projektor posiada szereg złączy sygnału wejściowego, włącznie z DisplayPort, HDMI i RGB. Oferuje również funkcję Projector Viewer. Dzięki rozszerzonym funkcjom sieciowym i multimedialnym, użytkownicy mogą przesyłać kontent przez sieć z jakiegokolwiek dysku sieciowego z systemem Windows, a administratorzy są w stanie kontrolować i zarządzać projektorami poprzez połączenie kablowe lub opcjonalny moduł Wi-Fi.


Projektory z serii PH są sprzedawane bez obiektywów, dając użytkownikom swobodę wyboru takich, które najbardziej będą odpowiadać ich potrzebom. Do wyboru jest sześć wysokiej jakości obiektywów z mocowaniem bagnetowym i funkcją memory lens (pamięć obiektywu), która automatycznie ustawia pozycję obiektywu zgodnie z wcześniejszymi ustawieniami lub w zależności od źródła sygnału. Dostępność i gwarancja

 W zestawie z każdym projektorem NEC PH1000U znajduje się pilot, kabel zasilający oraz płyta CD z instrukcją obsługi. Projektory są objęte standardową, trzyletnią gwarancją, w tym sześciomiesięcznym (lub 1000 przepracowanych godzin) okresem gwarancyjnym na lampę.

Towar dostępny na wyłącznie na zamówienie.
Materiały eksploatacyjne
W swojej ofercie posiadamy żarówki do większości spotykanych w kraju projektorów. Są to zarówno oryginalne palniki jak i wysokiej jakości zamienniki.
lampa do projektora

 Dostarczane żarówki montujemy na miejscu u klienta przeprowadzając jednocześnie konserwację i czyszczenie urządzenia. Zapraszamy do kontaktu z nami.

ISBM-Systemy i Sieci Komputerowe oraz Usługi Inżynierskie, Bydgoszcz 2019

Opinie o ISBM - Systemy i Sieci Komputerowe oraz Usługi Inżynierskie